Uzkodas un dzērieni, kurus ņemt līdzi uz pludmali

Vasara ir perfekts laiks, lai dotos izbaudīt sauli jūras vai kāda ezera krastā. Bet, ja tu plāno doties uz pludmali un pavadīt tur visu dienu, tev iespējams vajadzētu līdzi iepakot dažādas uzkodas un dzērienus, jo svaigais pludmales gaiss un peldēšanās silta ūdenī mēdz uzdzīt apetīti. Tomēr, ja tu nezini, ko tieši ņemt līdzi uz pludmali un kuras uzkodas būtu visērtāk tur baidīt, tad ieskaties šajā sarakstā ar labākajām pludmales uzkodām un dzērieniem.

Tūristu brokastis

Viens no variantiem, kas ir ne tikai parocīgs ēšanas ziņā, jo to ir viegli iemest mutē un tev nebūs nepieciešami ēdamrīki vai salvetes,lai pēc ēšanas nomazgātu rokas, bet kas ir arī salīdzinoši daudz veselīgāks par vienkāršu konfekšu vai cepumu ņemšanu līdzi uz pludmali, ir iegādāties vai pat pašiem uztaisīt tā saucamās tūristu brokastis. Par tūristu brokastīm sauc dažādu riekstu un žāvētu augļu miksli, kas ir iepakots ērtā un viegli pārvadājamā iepakojumā. Un pat ja tev negaršo viena veida rieksti vai žāvēti augļi, tā kā tūristu brokastīs ir sastopami vairāki to veidi, arī tu varēsi šajā uzkodā atrast kaut ko, kas ir pa prātam tavām garšas kārpiņām.

Sagriezt augļi

Vēl viena īpaši veselīga uzkoda ir augļi. Taču, ja tu tos plāno ņemt līdzi tos uz pludmali, tad es ieteiktu tos jau iepriekš sagriezt un ievietot kādā plastmasas trauciņā, kuram ir iespējams uzlikt cieši noslēgtu vāku. Iemesls šim ir, ka nereti augļi nāk ar dažādām mizām vai kauliņiem, kuri ir ļoti neparocīgi pludmales situācijā. Tāpēc, ja izvēlies uz pludmali ņemt augļus, jau iepriekš nomizo tos un sagriez, līdzi paņem dakšiņu vai kādu citu darbarīku, ar kuru ērtāk ēst šos augļus, un tu varēsi izbaudīt svaigus augļus, kamēr tu guli pludmales siltajās smiltiņās.

Popkorns

Arī popkorns ir visai laba pludmales uzkoda. Popkorns, īpaši, ja tas ir taisīts no dabīgiem kukurūzas graudiņiem, ir ne tikai ērta uzkoda, bet arī veselīga uzkoda, jo pamatā tas ir tikai uzpūtusies kukurūza. Padari to gardāku pievienojot tai garšvielas, sieru vai jebkuru citu garšu, un tu iegūsi lielisku pludmales uzodu. Bet, ja tu uztraucies par to, ka tev tas būs jāēd ar netīrām rokām, tad vienkārši paņem līdzi dezinficējošo gelu vai krēmu, kuri tagad ir nopērkami praktiski ik vienā veikalā, un tavas rokas būs tīras popkorna baudīšanai bez nepieciešamības tās mazgāt.

Ūdens ar citronu, laimu, piparmētru lapiņām vai citām piedevām

Bet, ja runājam par labākajiem dzērieniem, kurus baudīt pludmalē, šeit uzvarētājs noteikti ir un vienmēr būs ūdens. Daudzi uz pludmali līdzi ņem cukurotus un kalorijām bagātus gāzētos dzērienus, taču šie dzērieni ir ne tikai neveselīgi, bet arī nepietiekami hidrēs tavu organismi, kas tam ir nepieciešams, īpaši, ja tu plāno ilgu laiku uzturēties karstos saules staros. Es zinu, ka ūdens, iespējams, nav visaizraujošākais dzēriens, taču tu to vari ātri vien padarīt garšīgāku pievienojot tam, piemēram, citronu vai laimu, piparmētru lapiņas, ja tev patīk mentola garša, vai jebkādus augļus. Šādas piedevas piešķirs ūdenim dabīgu garšu, bet nepārvērtīs to kaloriju bumbā, kura ir pildīta ar mākslīgajām krāsvielām un citiem neveselīgiem elementiem.