Labākās pludmales dziesmas

Vasara un mūzika iet roku rokā, jo vasara nav tikai saule, silts laiks un pludmale, bet vasara arī mēdz būt piepildīta ar vasaras ballītēm, dažādiem pasākumiem un ceļojumiem. Tāpēc, ja tu vēlies izveidot savu vasaras dziesmu sarakstu vai vienkārši klausīties dziesmas, kuras tev liks justies ir kā tu gulētu jūras krastā siltos saules staros, pat ja tev ir jāstrādā, izmēģini kādu no šīm dziesmām.

The Black Eyed Peas “I Gotta Feeling”

2009. gada vasaras populārākā dziesma vēl joprojām ir lieliska pludmales dziesma un vēl labāka vasaras ballīšu dziesma. Šī dziesma iznāca kā grupas The Black Eyed Peas piektā studijas albuma The E.N.D. otrais singls. Dziesmu ir producējis populārais dīdžejs Deivids Guetta, tāpēc nav brīnums, ka šī dziesma ātri kļuva populāra un iekaroja daudzu pasaules dziesmu topu virsotnes, kā arī kļuva par pirmo dziesmu vēsturē, kuras digitālās kopijas iegādājās vairāk kā 7 miljoni cilvēku, un par visveiksmīgāko dziesmu 21. gadsimtā.

Demi Lovato, “Cool for the Summer”

Dziesma, kura tika izlaista pagājušās vasaras vidū, taču kura vēl joprojām var tikt uzskatīta par vienu no lieliskākajām pludmales dziesmām, jo tā tev dos nepieciešamo pārliecību, lai dotos uz pludmali un patiešām izbaudītu laiku tajā, ir amerikāņu dziedātājas Demijas Lovato piektā studijas albūma “Confident” pirmais singls ar nosaukumu “Cool for the Summer”. Šī dziesma vairākas nedēļas pavadīja dažādos dziesmu TOP 20 sarakstos un ieguva kritiķu atzinību ne tikai kā viena no labākajām vasaras dziesmām, bet arī kā dziesma, kura nebaidās runāt par daudziem šķietami tabu tēmām, piemēram, vien-dzimuma attiecībām.

Katy Parry “California Gurls”

Dziesma, kura savā būtībā iemājo vasaras sauli, brīvību, pludmali un vasaru ir amerikāņu dziedātājas Keitijas Perijas 2010. gada hits “California Gurls”. Šī dziesma ir viens no dziedātājas trešā studijas albuma “Teenage Dream” singliem un dziesmā papildus Keitijas Perijas balsij ir iespējams dzirdēt arī repera Snoop Dogg balsi. Mūzikas kritiķi jau tūlīt pēc šīs dziesmas iznākšanas nodēvēja to par vasaras himnu, ko pierādīja arī tas, cik labi šai dziesmai veicās mūzikas topos.

Bob Marley “Sun is Shinig”

Tiem, kuriem, iespējams, nepatīk popmūzika un tie kuri priekšroku dot mierīgākiem regeja ritmiem, vajadzētu noklausīties un savā dziesmu sarakstā iekļaut Boba Mārlija dziesmu ar nosaukumu “Sun is Shining”. Šī dziesma ir ne tikai ideāla vasaras dziesma, bet arī ir viena no Mārlija vispazīstamākajām dziesmām pašreiz, lai gan savā karjerā Mārlijs šo dziesmu kādā no saviem koncertiem nodziedāja tikai pāris reizes.

Kid Rock “All Summer Long”

Un visbeidzot roķīgakas mūzikas faniem piemērota varētu būt amerikāņu mūziķa Kid Rock dziesma “All Summer Long”,kuru vārētu nosaukt par labo sajūtu dziesmu, jo tā uzreiz rada vasara noskaņas. Šī dziesma tika izdota 2008. gadā kā 3. singls no dziedātāja septītā studijas albuma “Rock n Roll Jesus” un drīz pēc dziesmas izlaišanas tā kļuva par hitu ne tikai vairumā Eiropas valstu bet arī Lielbritānijā, Austrālijā un citur. Un ja vēl es tevi nepārliecināju noklausīties šo dziesmu, tad izdari kaut vai tikai lai dzirdētu fantastisko ģitāras solo, kuru šajā dziesmā spēlē Kid Rock draugs Mats Šeifers.