Kā padarīt sauļošanos pludmalē interesantāku

Viena no vasarā iecienītākajām aktivitātēm ir sauļošanās pludmalē, jo tā dod iespēju mums ne tikai izbaudīt sauli bet arī iegūt iedegumu un relaksēties jūras vai kāda ezera krastā. Taču ne visiem vienkārša zvilnēšana pludmalē šķiet patīkama, tādēļ ja tomēr tu ar saviem draugiem vai ģimeni šovasar dodies uz pludmali, tu vari izmēģināt kādu no šīm aizraujošajām aktivitātēm, lai tava pludmales atpūta nebūtu tik vienmuļa un neinteresanta.

Palidini lidojošo pūķi

Par šķist, ka pūķa lidināšana ir ļoti bērnišķīga nodarbe, taču patiesībā pūķa lidināšana ir aizraujoša un jautra nodarbošanās, it īpaši, ja tu vēlies padarīt savu pludmalē pavadīto laiku aktīvāku un interesantāku. Pamēģini un es apsolu, ka laiks paskries nemanot, cenšoties iemācīties lidināt pūķi un piedabūt to lidot tur, kur tu to vēlies.

Uzspēlē frisbiju vai pludmales volejbolu

Ja tu atrodies pludmalē ar draugiem vai vairākiem ģimenes locekļiem, pamēģini paspēlēt frisbiju. Jums nav jāspēlē īsta frisbija spēle ar noteikumiem un uzvarētājiem, jo vienkārša frisbija lidināšana aplī arī ir ļoti interesanta. Bet, ja tev nepatīk frisbijs, tad tu to vari nomainīt ar volejbola bumbu, jo tieši tāpat aplī var uzspēlēt arī volejbolu. Un, kas zina, iespējams tu uztrenēsi savas frisbija vai pludmales volejbola spējas tik tālu, ka varēsi piedalīties pat kādos draudzīgos frisbija vai pludmales volejbola mačos.

Dodies skaistu akmentiņu vai gliemežvāku meklējumos

Ja tomēr iepriekšējās aktivitātes tev nav pa prātam un tu vēlies darīt ko citu, kā gulēt pludmalē, bet nevēlies spēlēt kādu sportu, tad, iespējams pastaiga gar jūru un skaistu akmentiņu un gliemežvāku meklēšana ir tieši priekš tevis. Šī aktivitāte nodrošina ne tikai to, ka tu vari atrast skaistus suvenīrus, ko aizvest mājās par piemiņu no šīs dienas, bet šādi nereti sanāk noiet lielus attālumus pat to nepamanot, tā nodrošinot, ka tu uzturi sevi fiziskajā formā, lai gan tev neliksies, ka tu vingro.

Izmēģini kādu ūdens sportu

Ja gadījumā tev sanāk atpūsties pludmalē, kur piedāvā izmēģināt kādu ūdenssportu, piemēram sērfošanu, vindsērfingu, kait-sērfingu vai pašreiz populāro braukšanu ar SUP dēļiem, noteikti izmanto šo izdevību. Tas ne tikai nodrošinās, ka tev nebūs vienkārši jāguļ pludmalē un tu varēsi aktīvi pavadīt laiku ūdenī, bet tas arī dos tev iespēju izmēģināt jaunus sporta veidus, un, kas zina, iespējams, tu atradīsi savu jauno vasaras hobiju.

Ar draugiem uzrīko pludmales fotosesiju

Un visbeidzot pēdējā ideja, kā padarīt savu sauļošanās pludmalē interesantāku, ir uzrīkot pludmales foto sesiju. Pludmale ir lieliska vieta lai kaut ko tādu īstenotu, jo tā parasti piedāvā lielisku dabisko apgaismojumu, kā arī lielisku fonu, jo kuram tad nepatīk bildes jūras vai ezera fonā. Tāpēc ņem savu fotoaparātu, iepako līdzi vairākus apģērbu komplektus un dažādas butaforijas, piemēram, maskas, cepures un lietussargus un dodies perfektā kadra meklējumus. Bet, ja vēlies šo procesu padarīt vēl interesantāku, izvēlies foto sesijai izmantot nevis digitālo fotoaparātu, bet gan vai nu polaroīdu vai fotoaparātu, kurš vēl jo projām izmanto filmiņu. Šādi tev būs pieejams ierobežots kadru daudzums, kas piespiedīs tevi patiešām pārdomāt katru kadru un uzņemt lieliskas bildes.